x

Presto Žilina

Obchodné podmienky e-shopu presto-zilina.ikelp.com pre donášku jedál, prevádzkované SVIM s.r.o.

1. Objednávka

Pre objednanie tovaru je nutné byť zaregistrovaný a prihlásený v online e-shope. Pokiaľ nie je objednávka vyrobená, je možné ju zrušiť telefonickým kontaktovaním prevádzky, alebo osobne ju stornovať priamo na prevádzke.

Platbu je možné zrealizovať:

Osobne na prevádzke počas otváracích hodín danej prevádzky, prípadne pri prevzatí tovaru pri dovoze, a to hotovosťou, gastro lístkami alebo platobnou kartou uvedenými na tejto webstránke. Pri platbe platobnou kartou je nutné tento spôsob úhrady hlásiť vopred už pri objednaní tovaru výberom spôsobu platby.Comgate, platba cez virtuálny POS terminál Comgate, možné je zaplatiť kartami VISA a MASTERCARD

2. Dodacie a platobné podmienky

Dodania kuriérskou službou - cena za dovoz závisí od adresy doručenia, ktorú je možné zistiť zadaním svojej adresy pri vytáraní objednávky a v súhrne objednávky.Pri prevzatí tovaru priamo na prevádzke, teda pri osobnom odbere sa cena za dovoz neúčtuje.

Predávajúci sa zaväzuje:

Dodať správny druh a množstvo tovaru tak, ako bolo uvedené v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka v dohodnutej ceneAdekvátne zabaliť tovar a dodať objednávku v dohodnutej lehote dodania. V prípade, že objednávku nie je možné splniť (dodať) bude zákazník kontaktovaný operátorom a bude mu ponúknutý podobný produkt. V prípade, že objednávku nie je možné doručiť v dohodnutej lehote je zákazník kontaktovaný operátorom na dohodnutie ďalšieho postupu.Vystaviť a priložiť daňový doklad - pokladničný blok

Kupujúci sa zaväzuje:

Prevziať objednaný tovar a zaplatiť za objednaný tovar

3. Reklamácie

Reklamácie sú vybavované telefonicky denne v čase otvorenej prevádzky a na telefónnom čísle 0911633663, alebo osobne na príslušnej prevádzke počas otváracej doby.

Záruka

Záruka platí max. 30 min. po dodaní tovaru. Tovar je možné reklamovať ak nezodpovedá kvalite a druhu objednaného tovaru, pre reklamáciu musí byť zachovaných 75% objemu z tovaru. Predmetom reklamácie pri dodaní kuriérskou službou nemôže byť dodržanie výdajnej teploty menu. V prípade špecifickej reklamácie je možné pri reklamácii akceptovať menej ako 75% objemu z tovaru. Na základe dohody so zákazníkom je vykonaná náprava (výmena tovaru, vrátenie peňazí, alebo iná kompenzácia).

Spôsob vrátenia tovaru

osobne na prevádzkeprostredníctvom kuriéra po dohode

Reklamácie sú vybavované:

Telefonicky denne počas otváracích hodín na tel. č. 0911 633 663,prostredníctvom rozvozcu  alebo osobne po dohode na prevádzke.

Pokiaľ jedlo nebude dodané pri bezhotovostnej online platbe, bude prevedená refundácia.

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie

pri hotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime ihneď v hotovosti pri bezhotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime do 30 dní dobropisom na účet platiteľa,  rekalamácia vybavuje prevádzkovateľ

Chargeback:

Vrátenie peňažných prostriedkov stržených pri karetnej transakcii späť plátcovi a je prevedený vždy, keď plátca popiera, že vydal pokyn k platbe platobnou kartou alebo reklamuje dodanie zbožia alebo služby.

Prevádzkovateľ:

SVIM s.r.o. 

Lichardova 2803/15 

Žilina 010 01 

Tel. číslo 0948 512 725

Adresa prevádzky Suvorvova 36, 010 01 Žilina

IČO: 51 480 719 

DIČ: 2120743427

IČ DPH: SK2120743427

Zapísaný v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, Vložka č.:69920/L

Čakajte prosím...